Współpraca

Drogi Artysto!


   Pepiniera promuje wybrane dzieła głównie z nurtu malarstwa figuratywnego, postmodernistycznego, nawiązującego do surrealizmu, realizmu magicznego i innych kierunków w sztuce współczesnej.
Portal ma dość wyraźnie określony profil i podejmuje aktualnie współpracę tylko z nielicznymi artystami profesjonalnymi z tej dziedziny.

 

   Jeśli jesteś profesjonalnym artystą i tworzysz ciekawe, oryginalne dzieła w stylu promowanym w Pepinierze (surrealizm, symbolizm, realizm magiczny i generalnie - postmodernizm w malarstwie figuratywnym) oraz chcesz prezentować i sprzedawać swoje prace za naszym pośrednictwem - zachęcamy do podjęcia współpracy. Co zyskujesz?

 

  • Promocję swojej twórczości na łamach naszej strony
  • Dotarcie do zainteresowanych klientów
  • Korzyści finansowe ze sprzedaży własnych prac

 

   Publikacja i utrzymanie Twojej oferty w Pepinierze jest bezpłatne. Nie płacisz abonamentu i nie ponosisz żadnych kosztów wstępnych tak, jak to czasami ma miejsce na innych stronach. W przypadku kiedy Twoje dzieło zostanie sprzedane, serwis pobiera prowizję, która jest wcześniej doliczona do Twojej ceny autorskiej.

 

   Przygotowaliśmy prosty formularz, który znajdziesz obok, a  który ułatwi nam wspólny kontakt. Jeśli chciałbyś podjąć z nami współpracę, będzie nam niezmiernie miło dowiedzieć się czegoś więcej o Tobie. Po pozytywnym rozpatrzeniu zgłoszenia otrzymasz wiadomość ze szczegółami współpracy. Uzyskasz też dostęp do samoobsługowego panelu artysty, by w prosty sposób stworzyć profil artysty i samodzielnie publikować prace na sprzedaż.

 

   Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie zgłoszenia, jednak prosimy o cierpliwość ze względu na duże zainteresowanie.

 

 

 

 

 

Jeśli współpracujesz już z nami

Zaloguj się i uaktualnij swoją ofertę.

Login-email:
Hasło:
* Imię, nazwisko:
* Adres email:
Dane adresowe:
* Napisz o sobie:
 
Dodaj przynajmniej 3 zdjęcia swoich prac w formacie JPG.
 
* Zdjęcie 1:
* Zdjęcie 2:
* Zdjęcie 3:
Zdjęcie 4:
Zdjęcie 5:
* pola obowiązkowe