X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Plansze komiksowe

Plansze komiksowe to oryginalne rysunki wykonane przez artystów przeważnie ołówkiem, tuszem lub w innych technikach malarskich, które są podstawą dla stworzenia komiksu. Każda plansza jest dziełem sztuki i jest jedyna w swoim rodzaju. Prace prezentowane w naszej galerii składają się z trzech elementów: czarnej planszy bazowej - wykonanej tuszem; tzw. blaudruku - czyli koloru malowanego osobno, bez czerni oraz z kliszy - diapozytywu czarnej kreski, którą kładzie się na kolor. Plansze komiksowe to dzieła sztuki współczesnej, które w Polsce są jeszcze mało znane ale coraz chętniej kolekcjonowane i eksponowane nie tylko w domach ale i w miejscach reprezentacyjnych. Niektóre z nich osiągają imponującą wartość rynkową.

15    30    60 slideshow