X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Logowanie dla Klientów

Jeśli jesteś już zarejestrowany w naszym serwisie i posiadasz aktywne konto kupującego zaloguj się w tym miejscu by dokonać rezerwacji i korzystać z innych funkcjonalności serwisu.

   
Login/email:
Hasło:
 
  Przypomnienie hasła


Logowanie dla Artystów

   
Login/email:
Hasło:
 
  Przypomnienie hasła

Utwórz konto

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany w naszym serwisie utwórz konto kupującego i zaloguj się aby dokonywać rezerwacji i zakupów, korespondować z artystami, dodawać opinie o pracach i ich autorach oraz być informowanym na bieżąco o nowościach ulubionych artystów

   
Login/email:
Hasło:
Powtórz hasło:
Imię:
Nazwisko:
Wpisz słownie aktualną stolicę Polski: