X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Aleksander Bednarski

Kategorie prac: Rysunek, Malarstwo

Aleksander Bednarski (ur. 1978 w Lublinie) malarz i rysownik komiksów, które dają możliwość połączenia grafiki z elementami literackimi i eksperymentów z narracją. Podstawy rysunku i malarstwa zdobywał w Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych w Lublinie, min. pod kierunkiem prof. Waldemara Figla. Ulubione techniki to akryl na papierze oraz tusz. Jego prace malarskie często są inspirowane są przestrzenią miejską, ale pojawiają się w nich również motywy portretowe i abstrakcyjne. Swoje prace wystawiał min. w Galerii 1 w KUL.


slideshow galeria wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Opinie o artyście

Brak wystawionych opinii.