X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

POLECAMY

Kobra Dyrygent Adorator

NAJPOPULARNIEJSI

Wiktor Najbor
Stan zagrożenia Cudzoziemiec Pana gryźć nie wolno! Diabelskie koło w PuCO
Adam Sadura
Pociąg do wiedzy Jajo Nautilius Podróże 2
Maria Albin
Bluszcz - obraz olejny Komputer osobisty - obraz olejny Obraz olejny pt. Mała krawcowa Para - obraz olejny na płótnie
Aleksandra Adamczak
Jedno drzewo dwa cienie Dla Ciebie starciłam głowę Zanurzeni Ogród

Nowości

Podróż do Krainy Cudów Obraz olejny Dariusza Milińskiego Obraz olejny Dariusza Milińskiego