X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

POLECAMY

The swing Karuzelina bez tytułu

NAJPOPULARNIEJSI

Jacek Lipowczan
Obraz olejny Jacka Lipowczana pt. Europejskie Madonny 2 - GERMANIA Obraz olejny Jacka Lipowczana pt. Dzień świra - czyli wszystko zdarzyć się może... Obraz olejny Jacka Lipowczana pt. Bez obaw robimy krok do przodu... Obraz olejny Jacka Lipowczana pt. Patrząc samotnie w "świetlaną przyszłość"
Remigijus Januskevicius
Blossom tea Zeppelin Tearoom Musicians tree
Sylwester Chłodziński
Man II Irokez Za 2 Znaki zodiaku BYK
Andrzej Tuźnik
Zabawa z kamieniem Latarnie nad morzem Po sezonie Gracz

Nowości

Myśli W sadzie Szepty