X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

POLECAMY

Babcie Podróż Bez tytułu

NAJPOPULARNIEJSI

Michał Powałka
Klęcząca kobieta Kobieta siedząca na krześle Idąca kobieta W cieniu sztandarów
Wiktor Najbor
Kapitan Gwidon BERRETT. Obca w PuCO Atrakcyjny kierowca autobusu 5/7 Są w PuCO artyści.
Piotr Kamieniarz
Tak dlugo czekalem na twoj pocalunek Białe małżeństwo Cwytajac marzenia III Hamlet 2.1
Marina Czajkowska
Chłopy. Przystań (Giclee) Latarnia morska Santa Cruz Walton (Giclee) Jedyne co można zrobić dla dzieci... (Giclee) Dziecko to... (Giclee)

Nowości

Ekspedycja Barwy jesieni irysy  fioletowe