X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

POLECAMY

Ogrod Alicji Zwiastun wieczorny Obraz olejny Dariusza Milińskiego

NAJPOPULARNIEJSI

Piotr Jakubczak
W OGRODZIE OLIWNYM III Ruda W OGRODZIE OLIWNYM II WSTYD
Jacek Krupa
Emocje. Czym jest radość a czym smutek... Oniryczne niepokoje Sancho Przynęta na ego
Krzysztof Żyngiel
Zapomniana filharmonia Wojna Morskich Gigantów Zaczarowana pracownia Architektoniczna Luna
Marek Szczesny
LOST IN MUSIK WHEN YOU CLOSE YOUR EYES SECOND FACE SEVEN WIDOWS

Nowości

Miasteczko w dolinie miała BaBa kOguta OpOwieści dziwnej treści