X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Dominika Rumińska

Kategorie prac: Rzeźby, Ceramika

Urodzona w 1981 r. w Szczecinku. Miejsce i czas urodzenia, oraz postaci, które spotkała na swojej drodze wpłynęły na jej życie i jej wybory. Ukończyła studia filologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Pewnego zimowego dnia 2009 r. pojawiła się praca, rzeźba i nauka w pracowni Sylwestra Chłodzińskiego. Sama mówi o sobie słowami ukradzionymi z Mrożka: "Chcę powoli i bez zdziwienia rozwijać rulon, na którym wszystko jest zapisane. Moja sytuacja to jakieś pół drogi do uświadomienia sobie, że człowiek jest przeraźliwie sam wobec wszystkiego, z czego może wyniknąć albo wielki strach, albo wielka siła i niejaka swoboda. Nie ma żadnej przyczyny, żebym miała tworzyć cokolwiek. Podobnie jak nie ma żadnej przyczyny, żebym robiła cokolwiek innego."


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Nakręcana
Nakręcana
Rzeźby
1880 zł
Wróżka o niebieskich włosach
Wróżka o niebieskich włosach
Rzeźby
1630 zł
Złotyczepiec
Złotyczepiec
Rzeźby
1630 zł
goldskull
goldskull
Rzeźby
630 zł
Koronka
Koronka
Ceramika
560 zł
Rossy
Rossy
Rzeźby
1630 zł
Blaszany drwal
Blaszany drwal
Ceramika
560 zł
Krzyżówka I (królikołoś)
Krzyżówka I (królikołoś)
Ceramika
sprzedany
Kamelia
Kamelia
Rzeźby
1250 zł
Rzeźba Head 007
Rzeźba Head 007
Rzeźby
310 zł
1 2