X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Piotr Michnikowski

Kategorie prac: Ceramika

Piotr Michnikowski - artysta rzeźbiarz, ur.10.11.1960 r. w Warszawie, ukończył wydział rzeźby ASP w Warszawie w 1985 roku.

"Tematem moich prac jest najczęściej radość: szczęście, spokój wewnętrzny i dobra energia.
Czerpiąc inspirację z obserwacji przeróżnych zachowań ludzi, zabaw dzieci i zwierząt, a także z muzyki i tańca oraz ich oddziaływania na uczucia, używam postaci i ich ruchu jako środka wyrazu. Chcę zwrócić uwagę istot obcujących z moimi rzeźbami na jasną stronę życia i na fakt, że jesteśmy czymś więcej niż fizycznym ciałem, a nasze istnienie jest czymś więcej, niż zmaganie się z problemami."

Ostatnio zajmuję się głównie tworzeniem obrazów malowanych szkliwami ceramicznymi w technice RAKU, z zastosowaniem własnych receptur, a także sztuką użytkową na bazie starego, używanego drewna w połączeniu z metalem i ceramiką, w postaci mebli, lamp i innych przydatnych sprzętów.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Przyciąganie i Opór
Przyciąganie i Opór
Ceramika
2380 zł
Tancereczka
Tancereczka
Ceramika
2250 zł
Może niedługo jesień?
Może niedługo jesień?
Ceramika
1880 zł