X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Piotr Jakubczak

Kategorie prac:

Urodzony w Hrubieszowie, 7 kwietnia 1968r. Ukończył PLSP w Zamościu. 1991-93 butafor scenografii teatralnej w Teatrze Ludowym oraz w Teatrze STU w Krakowie.1993-97 ASP w Krakowie na wydziale malarstwa w pracowniach prof.Leszka Misiaka i prof.Zbigniewa Kuntza. 1995-97 dyrektor BWA - GALERII MIEJSKIEJ w Tarnowie. 1997-2007 mieszka i tworzy we Francji i w Brukseli biorąc udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych m.in. w Nicei, Montpelier czy Narbonne. Na międzynarodowym salonie malarskim KLUBU ARTYSTYCZNEGO C.I.B.A w Nicei zdobywa nagrodę "Najlepszy z najlepszych". W chwili obecnej mieszka i tworzy w Polsce. Prace znajdują się w wielu prywatnych kolekcjach w kraju jak i zagranicą.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60