X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Mateusz Stryjecki

Kategorie prac: Malarstwo

Mateusz Stryjecki - malarz, ilustrator, projektant graficzny i wystawienniczy. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie pod opieką prof. Macieja Urbańca i prof. Jerzego Tchórzewskiego w 1983 r. Następnie współpracował z wydawnictwami prasowymi i młodzieżowymi oraz z Centralnym Ośrodkiem Sportu, tworząc ilustracje, materiały reklamowe i szaty graficzne magazynów i książek. Wystawiał również obrazy w warszawskich galeriach. W 1989 roku wyjechał do Kanady, gdzie założył swoją własną agencję reklamową oraz wykładał na Concordia University w Montrealu. W 1998 roku wrócił do Polski i współpracował z wieloma agencjami reklamowymi i domami wydawniczymi. Współpracuje z Regionalnym Ośrodkiem Edukacji w Warszawie oraz Warszawską Szkołą Reklamy w specjalnościach Rysunek, Malarstwo, Grafika, Poligrafia, Typografia, Plakat, Infografika i Kaligrafia. Aktualnie tworzone cykle obrazów olejnych są kontynuacją malarstwa zapoczątkowanego w latach osiemdziesiątych XX. w.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Sny
Sny
Malarstwo
sprzedany
Piknik
Piknik
Malarstwo
2340 zł
Strażnicy
Strażnicy
Malarstwo
4160 zł
Nocny pasterz
Nocny pasterz
Malarstwo
3900 zł
Titanic
Titanic
Malarstwo
sprzedany
Colosseum
Colosseum
Malarstwo
sprzedany
Huśtawka
Huśtawka
Malarstwo
4550 zł
Taniec
Taniec
Malarstwo
4550 zł
Wyjście
Wyjście
Malarstwo
3640 zł
Wenecja 2
Wenecja 2
Malarstwo
2860 zł
Tulipany
Tulipany
Malarstwo
1560 zł
Płonąca
Płonąca
Malarstwo
4550 zł
Cyrk
Cyrk
Malarstwo
1950 zł
Agencja
Agencja
Malarstwo
3500 zł