X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Marta Górnecka

Kategorie prac: Malarstwo

Studiowała na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, filia w Cieszynie. Dyplom z malarstwa uzyskała w roku 1994 w pracowni profesora Norberta Witka. Obecnie tworzy i mieszka w Zgłobniu, k. Rzeszowa. Zajmuje się głównie malarstwem sztalugowym. Jej prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce i za granicą.slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Schronienie II
Schronienie II
Malarstwo
750 zł
Zostańmy tu na chwilę...  II
Zostańmy tu na chwilę... II
Malarstwo
630 zł
Pożegnanie zimy
Pożegnanie zimy
Malarstwo
940 zł
Róże II
Róże II
Malarstwo
sprzedany
Żaglowiec  II
Żaglowiec II
Malarstwo
sprzedany