X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Marek Furmanowicz

Kategorie prac: Malarstwo

Marek Furmanowicz jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach filia w Cieszynie. Studia zakończone obroną dyplomu z malarstwa pod kierunkiem prof. Jerzego Wrońskiego. Mieszka i tworzy w rodzinnym mieście Raciborzu. Studia podyplomowe na kierunku Grafiki Komputerowej i Multimedialnej na US w Katowicach, Wydział Artystyczny - Instytut Sztuki w Cieszynie. Tworzy głównie w technice olejnej. Inspirują go ludzie i otaczająca natura. Obok malarstwa chętnie sięga do technik cyfrowych. Zajmuje się fotografią i animacją komputerową. Uczestniczył w wystawach indywidualnych i zbiorowych.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Jazz dance
Jazz dance
Malarstwo
1130 zł
Baletnica
Baletnica
Malarstwo
1250 zł
Taniec z pomponami
Taniec z pomponami
Malarstwo
1000 zł
Taniec
Taniec
Malarstwo
1250 zł
Kataryniarz
Kataryniarz
Malarstwo
1000 zł