X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Magdalena Tuźnik

Kategorie prac: Malarstwo

Ukończyła Wydział Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Od 1999 r. zawodowo zajmuje się malarstwem na porcelanie, ceramiką oraz malarstwem sztalugowym. Od 2001 r. prowadzi autorską galerię internetową pod szyldem Artystycznie.pl i pracownię malarstwa. Większość prac realizuje na indywidualne zamówienia do prywatnych kolekcji oraz galerii, w kraju i za granicą. Od 2005 r. mieszka i tworzy w Trójmieście. Jest członkinią Stowarzyszenia Twórców “Przystanek Sztuka”.

Wystawy malarstwa:
"Wiosna Artystów", Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim, 2016 (zbiorowa),
"Na fali", Mediateka w Straszynie, 2017 (zbiorowa),
"Pociąg do sztuki 2018", Mediateka w Straszynie, wystawa pokonkursowa, II miejsce w kategorii malarstwo,
udział w 1 Aukcji Sztuki, Galeria Sztuka Wyboru, Gdańsk, 2018,
"Wystawa świąteczna", Szary Ganek, Pruszcz Gdański, 2018 (zbiorowa).


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Opowieści podwodne
Opowieści podwodne
Malarstwo
900 zł
Pejzaż australijski
Pejzaż australijski
Malarstwo
550 zł
Praczas
Praczas
Malarstwo
900 zł
Letnie łąki
Letnie łąki
Malarstwo
950 zł
Jezioro Łapińskie
Jezioro Łapińskie
Malarstwo
220 zł
Gdańsk. Sienna grobla
Gdańsk. Sienna grobla
Malarstwo
750 zł
Senne południe
Senne południe
Malarstwo
750 zł
Czas snu
Czas snu
Malarstwo
sprzedany