X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Maciej Leśniak

Kategorie prac: Malarstwo

Maciej Leśniak - urodził się w 1951 roku w Krakowie, gdzie mieszka i tworzy do dziś. Ukończył Wydział Malarstwa krakowskiej ASP pod kierunkiem prof. Tadeusza Łakomskiego. Studiował również w Wyższej Szkole Nauczycielskiej w Słupsku (Nauczanie Początkowe z Wychowaniem Plastycznym) i w Papieskiej Akademii Teologicznej (Teologię oraz Sztukę Liturgiczną). Prace artysty znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju, jak i za granicą (w Japonii, Austrii, w Niemczech i Wlk.Brytanii)


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Słoneczniki przed burzą
Słoneczniki przed burzą
Malarstwo
2000 zł
Martwa z butelkami
Martwa z butelkami
Malarstwo
2380 zł
Słoneczniki
Słoneczniki
Malarstwo
sprzedany