X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Lucyna Ruszkiewicz

Kategorie prac: Malarstwo

Lucyna Ruszkiewicz - absolwentka Poznańskiego Liceum Plastycznego. Akademię Sztuk Pięknych w Poznaniu ukończyła w 1998 roku dyplomem z malarstwa i rysunku w pracowni Andrzeja Leśnika. Jest również dyplomowanym arteterapeutą - Akademia Medyczna w Poznaniu. Artystka wypracowała własną technikę: często łączy monochromatyczny rysunek pędzlem z mocną energiczną plamą barwną. Lekkie i prawie przejrzyste przestrzenie płótna z graficznym rysunkiem i ekspresyjnym kolorem za każdym razem oddają silne emocje malowanych historii. Piękne impasty, kontrast faktury i światła, plama i drobny szczegół to niewątpliwie ogromna wartość malarstwa tej Artystki. Maluje w cyklach. Powstaje od 3 do 9 obrazów opowiadających jedną historię. Dla każdej serii znajduje inny wyraz, ekspresję i formę wyrazu. Tematem prac są zawsze kobiece emocje i relacje międzyludzkie. Wykorzystując swoja wiedzę z zakresu psychologii i energii, idąc za swoim głębokim odczuwaniem maluje też, głównie na zamówienie, jedyne w swoim rodzaju Portrety Energetyczne. Każdy gotowy portret staje się zaskakującą podróżą w głąb portretowanego. Obrazy były wystawiane i brały udział w wielu wydarzeniach artystycznych. Często też Artystka wspiera swoją twórczością aukcje charytatywne. Prace znajdują się w kolekcjach prywatnych w Polsce i za granicą: Niemczech, Austrii, Anglii, Danii, Holandii i Wietnamie.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Obudż się!
Obudż się!
Malarstwo
3750 zł
Gaja - odrodzenie
Gaja - odrodzenie
Malarstwo
2500 zł
Świadomość z cyklu Kreator
Świadomość z cyklu Kreator
Malarstwo
2500 zł
Kreatorka IV
Kreatorka IV
Malarstwo
2250 zł