X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Joanna Tokarczyk

Kategorie prac: Malarstwo

Joanna Tokarczyk - malarka, ilustratorka i graficzka, w 1997 ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych im. Antoniego Kenara w Zakopanem. Naukę zawodu kontynuowała na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, gdzie studiowała malarstwo w pracowni prof. Jacka Waltosia, a w 2004 roku z wynikiem celującym obroniła dyplom na Wydziale Grafiki i Komunikacji Multimedialnej. Jej prace można spotkać zarówno w galeriach, jak i księgarniach (publikacje m.in. Wydawnictwa Literackiego, Zielona Sowa) czy domach mody (motyw przewodni „Urban Orchid” kolekcji ARKADIUS).

Z płócien Joanny Tokarczyk emanuje kobiecość w ujęciu metafizycznym. Jej styl cechuje nasycona kolorystyka z wyraźną dominacją ciepłych barw oraz organiczne kształty.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Drzewo doświadczeń
Drzewo doświadczeń
Malarstwo
2130 zł
Intencje
Intencje
Malarstwo
2130 zł
Mały smok z perłą
Mały smok z perłą
Malarstwo
2500 zł
Gilda
Gilda
Malarstwo
2130 zł
W związku ze wszystkim
W związku ze wszystkim
Malarstwo
2130 zł