X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Jarosław Miklasiewicz

Kategorie prac: Malarstwo

Jarosław Miklasiewicz malarstwo uprawia od około 1972 roku. Brał udział w wystawach krajowych i
zagranicznych oraz konkursach, m.in.: wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie p.n. "Pejzaże Wiejskie" w 1974 roku; II nagroda w XIV Ogólnopolskim Konkursie Malarskim na Obraz im. J. Spychalskiego w Poznaniu oraz II Nagroda Fundowana P.P. Sztuki Polskiej w 1987 roku; Nagroda Miasta Poznania w dziedzinie Kultury i Sztuki w 1988 roku; w 2004 roku finał Konkursu na Obraz Roku 2003.
Obrazy w kolekcjach muzealnych i prywatnych w kraju i za granicą.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Bez tytułu - obraz Jarosława Miklasiewicza
Bez tytułu - obraz Jarosława Miklasiew...
Malarstwo
zapytaj
Buddysta
Buddysta
Malarstwo
zapytaj
Maseczka
Maseczka
Malarstwo
1800 zł
Gość w dom
Gość w dom
Malarstwo
sprzedany
Obraz olejny pt. Chleb
Obraz olejny pt. Chleb
Malarstwo
sprzedany
Leasing
Leasing
Malarstwo
sprzedany