X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Janusz Grysiewicz

Kategorie prac: Malarstwo, Rysunek

Janusz Grysiewicz - wykształcenie pedagogiczne, jest nauczycielem. Został przyjęty do Związku Polskich Artystów Plastyków w 2004 r. na podstawie dorobku twórczego. W kręgu zainteresowań artystycznych twórcy i źródłem jego inspiracji są techniki stosowane przez takich mistrzów jak Durer, Memling, Bosch. Dlatego dominującą rolę w jego twórczości odgrywa studium rysunku. Ważna jest również intuicja oraz analiza tematu. Artysta uczestniczył w wielu wystawach indywidualnych i grupowych, brał udział w licznych konkursach. Otrzymał kilka nagród i wyróżnień. Posiada wiele publikacji prasowych i recenzji. - Stałe uczestnictwo w "Satyrykonie" 1997-2012. - Stały udział w Międzynarodowym Biennale Twórczości Artystycznej Nauczycieli - Nagroda Ministra Edukacji Narodowej, październik 2003 r. - Indywidualna wystawa Rysunku - listopad 2003 r. - Udział w Salonie Jesiennym organizowanym przez ZPAP BWA Tarnów od 2004 - 2010 r. Salon 2008 r. - nagroda Prezesa Krakowskiego Okręgu ZPAP "Złota Rama". - Wystawa związkowa, Galeria Pryzmat ZPAP, Kraków, 2005 r.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Od Mozarta po Jazz i Rock
Od Mozarta po Jazz i Rock
Rysunek
2500 zł
Królestwo Zeusa
Królestwo Zeusa
Rysunek
1880 zł
Hypatia królowa światła
Hypatia królowa światła
Rysunek
1250 zł
Podróże Odyseusza
Podróże Odyseusza
Rysunek
1250 zł
Miodowa Królowa
Miodowa Królowa
Rysunek
1250 zł
Piękno renesansu
Piękno renesansu
Rysunek
1250 zł
Raj Utracony
Raj Utracony
Malarstwo
zapytaj
Lozen - Apache Tryptyk
Lozen - Apache Tryptyk
Malarstwo
zapytaj
Życie zapisane w księdze przeznaczenia
Życie zapisane w księdze przeznaczenia
Malarstwo
zapytaj