X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Jadwiga Wolska

Kategorie prac: Malarstwo

JADWIGA WOLSKA ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych , potem studia na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i Dyplom z wyróżnieniem na wydziale Architektury Wnętrz i Wzornictwa w 1999r,
aneks z malarstwa w pracowni Prof.Stanisława Kortyki;
Początkowo zawodowo związana z malarstwem witrażowym i ściennym, przez kolejne lata realizuje się w projektowaniu wnętrz i scenografii.

...Po latach doświadczeń różnych,prac designerskich ,spełniam swoje marzenie- wracam do tego co lubię najbardziej, mieszania farb na palecie, zabawy, kontemplacji siebie...
Nie tworze do szuflady, lubie kiedy sztuka znajduje praktyczne zastosowanie, nadaje dobry klimat wnętrzu i służy dobremu samopoczuciu, staram się dbać o harmonie i dobry nastrój każdej pracy, energie jaką niosą barwy, formę i subtelne emocje. Temat wydaje się być tylko pretekstem, choć nigdy nie jest przypadkowy...

Prace prezentuje na wystawach indywidualnych i grupowych,
niektóre trafiły m.in. do Francji,Czech, Niemiec i USA.
Od 2015 roku członek Grupy Plastycznej Piaseczno.
Od 2010 roku prowadzi zajęcia z rysunku i malarstwa w Warszawie.

,,TALENT to możliwość i MOC czerpania inspiracji
z niematerialnego Źródła Doskonałości
i wyrażania jej w sposób materialny.''
J.Wolska


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Dumka
Dumka
Malarstwo
5630 zł
Leon
Leon
Malarstwo
1500 zł
Cytryn
Cytryn
Malarstwo
810 zł
Bury
Bury
Malarstwo
1060 zł
Lusia 2018
Lusia 2018
Malarstwo
1850 zł
Pleyad 2018
Pleyad 2018
Malarstwo
1850 zł
Injan 2018
Injan 2018
Malarstwo
1850 zł
Siła z wnętrza
Siła z wnętrza
Malarstwo
1250 zł
Kacper
Kacper
Malarstwo
1630 zł
Butle
Butle
Malarstwo
390 zł
Parostatek
Parostatek
Malarstwo
1060 zł
Madonna z torebką
Madonna z torebką
Malarstwo
4440 zł