X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Grzegorz Sitek

Kategorie prac: Rzeźby, Ceramika

Grzegorz Sitek - absolwent PLSP Nowy Wiśnicz. Studiował na ASP Wrocław, Wydział Ceramiki i Szkła. Po obronie dyplomu był asystentem w pracowni ceramiki artystycznej Ireny Lipskiej-Zworskiej. Przez kilkanaście lat tworzył w RPA (Johannesburg). Pracował i współpracował ze znanymi tam: Ceramic Design, Ceramic Matters, Studio design, Gilian Bickel Pottery. Artysta zajmuje się rzeźbą ceramiczną, ceramiką, malarstwem, w swej twórczości często używa innych materiałów jak: szkło, metal, drewno i inne. Inspiracją jest "człowiek", popiersia, głowy. Chce w nich przekazać emocje, uczucia, przeżycia. Brał udział kilkunastu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Corocznie prezentuje swoje prace na cyklicznej wystawie "Wernisaż jednej pracy" w kilkunastu muzeach i galeriach sztuki w Polsce.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
otworek
otworek
Ceramika
310 zł
Rdzawy
Rdzawy
Rzeźby
1000 zł
Ów
Ów
Rzeźby
2750 zł
W ażurach
W ażurach
Rzeźby
1750 zł