X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Eliza Kleczewska

Kategorie prac: Malarstwo

Eliza Kleczewska- kaliszanka, absolwentka Uniwersytetu A. Mickiewicza na Wydziale Pedagogiczno-artystycznym w Poznaniu, uzyskała tytuł magistra sztuki w 2006 roku. Zajmuje się malarstwem olejnym i akrylowym. Prace artystki znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą (Niemcy, Anglia, Łotwa, Cypr, Norwegia, Hiszpania, USA, Kanada)
Odbyła następujące wystawy:
- indywidualną: Pejzaż Wyobrażeniowy w 2008 r. - Galeria Sztuki Współczesnej w Ostrowie Wlkp.
- zbiorową: Jacy jesteśmy w 2013 r. - Galeria Sztuki Współczesnej w Ostrowie Wlkp.
- indywidualną: "Letnia Nostalgia" Hotel Platinum Palace Poznań w 2014 r.
- zbiorową: Tychy 2015 "Szuka w biznesie" Siedziba firmy PASKD S
- zbiorową: "Jasiński & Friends" w Teatrze Narodowym w Warszawie 2015 r.
- zbiorową; "Jasiński & Friends" w Teatrze Narodowym w Warszawie 2016 r.
- zbiorową: "Jacy jesteśmy" Galeria Sztuki Współczesnej w Ostrowie Wlkp. 2016 r.
- indywidualną: "Ekspresje lekkości" Galeria Sztuki Współczesnej w Ostrowie Wlkp. w 2017 r.
- indywidualną: Restauracja "Do widzenia do jutra" Warszawa 2018 r.
Otrzymała LAUR KULTURY 2018 STAROSTY OSTROWSKIEGO

Artystka o swoich obrazach: "Inspirację do tworzenia czerpię bezpośrednio z natury, ulubionym tematem moich prac są ludzie na tle pejzażu. Uważam, że w malarstwie najważniejszy jest kolor, który samoczynnie wyzwala u odbiorcy estetyczne i emocjonalne doznanie Barwa w moich pracach pełni funkcję symboliczną i emocjonalną. Malarstwo jest dla mnie jak podróż, jest poszukiwaniem nowych treści w otaczającym nas świecie."


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Mazowszanka w tulipanach
Mazowszanka w tulipanach
Malarstwo
1630 zł
Ścieżka wśród fal
Ścieżka wśród fal
Malarstwo
1630 zł
Niezapomniana wycieczka
Niezapomniana wycieczka
Malarstwo
1630 zł
Hula hop
Hula hop
Malarstwo
1500 zł
Letni zmierzch
Letni zmierzch
Malarstwo
sprzedany