X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Eliza Kleczewska

Kategorie prac: Malarstwo

Eliza Kleczewska- kaliszanka, absolwentka Uniwersytetu A. Mickiewicza na Wydziale Pedagogiczno-artystycznym w Poznaniu, uzyskała tytuł magistra sztuki w 2006 roku. Zajmuje się malarstwem olejnym i akrylowym. Prace artystki znajdują się w zbiorach prywatnych w kraju i za granicą (Niemcy, Anglia, Łotwa, Cypr, Norwegia, Hiszpania, USA, Kanada)
Odbyła następujące wystawy:
- indywidualną: Pejzaż Wyobrażeniowy w 2008 r. - Galeria Sztuki Współczesnej w Ostrowie Wlkp.
- zbiorową: Jacy jesteśmy w 2013 r. - Galeria Sztuki Współczesnej w Ostrowie Wlkp.
- indywidualną: "Letnia Nostalgia" Hotel Platinum Palace Poznań w 2014 r.
- zbiorową: Tychy 2015 "Szuka w biznesie" Siedziba firmy PASKD S
- zbiorową: "Jasiński & Friends" w Teatrze Narodowym w Warszawie 2015 r.
- zbiorową; "Jasiński & Friends" w Teatrze Narodowym w Warszawie 2016 r.
- zbiorową: "Jacy jesteśmy" Galeria Sztuki Współczesnej w Ostrowie Wlkp. 2016 r.
- indywidualną: "Ekspresje lekkości" Galeria Sztuki Współczesnej w Ostrowie Wlkp. w 2017 r.
- indywidualną: Restauracja "Do widzenia do jutra" Warszawa 2018 r.
Otrzymała LAUR KULTURY 2018 STAROSTY OSTROWSKIEGO

Artystka o swoich obrazach: "Inspirację do tworzenia czerpię bezpośrednio z natury, ulubionym tematem moich prac są ludzie na tle pejzażu. Uważam, że w malarstwie najważniejszy jest kolor, który samoczynnie wyzwala u odbiorcy estetyczne i emocjonalne doznanie Barwa w moich pracach pełni funkcję symboliczną i emocjonalną. Malarstwo jest dla mnie jak podróż, jest poszukiwaniem nowych treści w otaczającym nas świecie."


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Niezapomniana wycieczka
Niezapomniana wycieczka
Malarstwo
sprzedany
Letni zmierzch
Letni zmierzch
Malarstwo
sprzedany