X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Dorota Gulbierz

Kategorie prac: Biżuteria artystyczna

Dorota Gulbierz projektuje i wykonuje biżuterię od kilkunastu lat. Jej ulubiona technika to relief porcelanowy metalizowany złotem i platyną, który stał się znakiem rozpoznawczym artystki. Artystka sygnuje swoje prace i twierdzi, że zamieszcza w nich pozytywne przesłania, może dlatego jej biżuteria noszona jest na wielu ciałach, na prawie wszystkich kontynentach (na Antarktydzie się nie poznali jeszcze).
A prywatnie, mówi o sobie: "jestem zagorzałą retromaniaczką, mania ta objawia się zbieractwem toczków, kapeluszy i innych głowostrojów. Lubię też podróże małe i duże."


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Kosmiczne jajo - srebrny wisior z ceramiką
Kosmiczne jajo - srebrny wisior z cerami...
Biżuteria artystyczna
660 zł
Platinium - srebrne kolczyki z ceramiką
Platinium - srebrne kolczyki z ceramiką
Biżuteria artystyczna
sprzedany
Pralina srebrny pierścionek z ceramiką
Pralina srebrny pierścionek z ceramiką
Biżuteria artystyczna
520 zł