X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Danuta Woskowicz

Kategorie prac: Rysunek

W pracy twórczej najbardziej interesuje mnie świat emocji. Staram się nie nazywać ich a jedynie podążać za nimi.
Czasem z łatwością otwieram drzwi do tej przebogatej, tajemniczej rzeczywistości a innym razem żaden kluczyk nie pasuje i walę w drzwi z całych sił...


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Niezadowolona
Niezadowolona
Rysunek
180 zł
Siostry
Siostry
Rysunek
140 zł
Poranna kawa
Poranna kawa
Rysunek
230 zł
Danie główne
Danie główne
Rysunek
180 zł
Dama z lisiczką
Dama z lisiczką
Rysunek
sprzedany
Bezsenność
Bezsenność
Rysunek
sprzedany
Wizyta
Wizyta
Rysunek
140 zł
Bez tytułu
Bez tytułu
Rysunek
230 zł
Spisek
Spisek
Rysunek
sprzedany