X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Piotr Urbanek

Kategorie prac: Malarstwo

Piotr Urbanek. W 2001r. obronił dyplom na Wydziale Grafiki ASP w Krakowie. Zafascynowany sztuką średniowieczną artysta w niewymuszony sposób odnalazł swój własny do niej aneks. Oczywiście obrazy są klasycznymi przejawami horror vacui (lęku przed próżnią) czyli potwierdzeniem, że natura próżni nie zna i na domiar tego za moment dowiemy się, że kosmiczne czarne dziury to również wierzchołki innych układów eliptycznych. Inspirują go: muzyka, ezoteryka, wierzenia i kulty religijne, cisza, izolacja, natura, czyli: byty przejawione i subtelne. Literatura piękna w ogólności, człowiek i sztuka w szczególności.


slideshow galeria wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Opinie o artyście

Brak wystawionych opinii.