X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Marek Ałaszewski

Kategorie prac: Meble, Malarstwo

Marek Ałaszewski ur.1942 w Warszawie. Ukończył warszawską Akademię Sztuk Pięknych w 1974 roku, Wydział Malarstwa i Grafiki. Specjalizuje się w malarstwie olejnym, akwareli, a także malarstwie ściennym. Od wielu lat zajmuje się projektowaniem wnętrz i mebli. Studiował u tak znamienitych profesorów jak profesorowie Jan Cybis, Aleksander Kobzdej czy Stefan Gierowski. Od 1974 roku tworzy poszukując własnego języka malarskiego. Opracował wiele cyklów tematycznych opartych na obserwacji natury, przetwarza pejzaż doskonaląc swój warsztat. W ten sposób powstały "Impresje weneckie", "Pejzaż polski" czy obrazy związane tematycznie z muzyką jak np. Fortepian, Symfonia. Brał udział w licznych wystawach w kraju i zagranicą.


slideshow galeria wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Opinie o artyście

Brak wystawionych opinii.