X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Dariusz Bąk

Kategorie prac: Malarstwo

Urodzony 4 czerwca 1976 r. w Bogatyni. Zajmuje się malarstwem od kilkunastu lat poszukując siebie, własnego wyrazu w plastycznej formie i kolorze, przede wszystkim polegając na własnej intuicji.
Jego malarstwo to przedstawienia figuratywne dążące do surowości wyrazu w kompozycji i barwie, które tworzy charakterystyczna linia i ciemna paleta kolorów często skłaniająca się do monochromatyczności. Twórczość Dariusza Bąka nie może być odczytywana jako wierne odtworzenie rzeczywistości, która jest jedynie punktem odniesienia do ekspresji czy liryzmu, do których dąży, bo przecież w każdym rzeczywistym obiekcie jest niewystarczająca ilość linii czy gwałtowności by wyrazić uczucia, emocje.
Jego malarstwo opiera się na ciele ludzkim bądź na czysto płaskim linearnym dążeniu do liryczności. Ciało jak i linia jest nieskończoną skarbnicą uczuć i emocji. Jego rozumienie malarstwa mija się z pojęciem brzydkie - ładne, amator - profesjonalista, stosowne - niestosowne ponieważ w jego rozumieniu malarstwo służy uwalnianiu duszy taką jaką ona jest. Wtedy jest szansa że powstanie coś wyjątkowego.


slideshow galeria wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Opinie o artyście

Brak wystawionych opinii.