X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

O platformie handlowej Pepiniera

PEPiNiERA to internetowa platforma handlowa rynku dzieł sztuki, prezentująca wyselekcjonowane dzieła, głównie z nurtu malarstwa figuratywnego, postmodernistycznego, nawiązującego do surrealizmu, realizmu magicznego i innych kierunków w sztuce współczesnej. Portal ma dość wyraźnie określony profil i tym wyróżnia się spośród wielu innych galerii działających w polskim Internecie.  Pepiniera to serwis zrzeszający wybitnych Artystów i Koneserów sztuki, prezentujący na sprzedaż prace z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii artystycznej, rzeźby, lalek kolekcjonerskich, biżuterii, ceramiki oraz rękodzieła artystycznego. Galeria sztuki Pepiniera została założona z początkiem 2009 roku i od tego czasu nieprzerwanie rozwija się i promuje twórczość wielu utalentowanych Artystów oraz ich dzieła w Internecie.


Dlaczego właśnie P E P i N i E R A ???...  

Ponieważ to środowisko, z którego wywodzi się wielu utalentowanych ludzi a ponadto:


-  tylko wybrani Artyści prezentują i sprzedają u nas swe dzieła
-  gwarantujemy jakość oferowanych na sprzedaż prac
-  znajdziesz tu jedynie pojedyncze, oryginalne egzemplarze
-  zapewniamy bezpieczeństwo zakupów i płatności
-  realizujemy indywidualne zamówienia
-  negocjujemy ceny
-  opiekujemy się pięknemZapraszamy serdecznie do galerii prac naszych Artystów !