X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Cennik przesyłek

Koszt i sposób dostawy zamówienia uzależniony jest głównie od wagi i rodzaju wysyłanych prac. I tak na przykład, obrazy dostarczane są zazwyczaj za pośrednictwem kuriera od poniedziałku do piątku lub priorytetowo Pocztą Polską. Mniejsze formy sztuki, takie jak biżuteria czy rękodzieło wysyłamy za pośrednictwem Poczty Polskiej, przesyłką listową lub paczką priorytetową.

Podczas realizacji zamówienia zawsze kontrolujemy, czy wybrany sposób dostawy i jego koszt jest najbardziej odpowiedni dla danego przypadku, a w razie jakichkolwiek nieprawidłowości kontaktujemy się z Tobą mailowo, by doradzić Ci jak najlepsze rozwiązanie.