X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Władysław Gałczyński

Kategorie prac: Malarstwo

Urodzony w 1954 roku w Lwówku Śląskim. Mieszka w Mojeszu pod Lwówkiem. Pracuje w Lwóweckim Ośrodku Kultury jako plastyk od ponad 25 lat. Organizuje wystawy w Galerii "Klatka" LOK oraz prowadzi zajęcia plastyczne z dziećmi i młodzieżą. Jest naturszczykiem z "krwi i kości". Maluje od 1982 roku. Czterokrotny laureat Ogólnopolskiego Konkursu "O Złotą Lampkę Górniczą" w Wałbrzychu, w tym dwukrotnie pierwszej nagrody. Laureat Ogólnopolskiego Konkursu Plastyki im.Józefa Chełmońskiego "Pejzaż Ojczysty" w Skierniewicach oraz finalista Międzynarodowego Konkursu Malarskiego "Człowiek i jego czas" w Łodzi. Dwukrotny finalista konkursu "Obraz Roku" im.Ewy Świtalskiej organizowanego przez magazyn "Art&Business".


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Bez tytułu
Bez tytułu
Malarstwo
5000 zł
Bez tytułu
Bez tytułu
Malarstwo
5000 zł
Bez tytułu (1)
Bez tytułu (1)
Malarstwo
3750 zł
Bez tytułu (2)
Bez tytułu (2)
Malarstwo
4130 zł
Bez tytułu (3)
Bez tytułu (3)
Malarstwo
5130 zł
Bez tytułu (4)
Bez tytułu (4)
Malarstwo
5000 zł