X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Wioletta Niewiarowska

Kategorie prac: Malarstwo

Wioletta Niewiarowska jest absolwentką Małopolskiego Uniwersytetu Ludowego we Wzdowie. Zajmuje się malarstwem, rysunkiem,tkaniną artystyczną,rzeżbą w drewnie, wikliniarstwem.Czasem łączy ze sobą różne materiały i techniki uzyskując tym ciekawe efekty. Anioły uprawia od zawsze. W każdym z ludzi szuka ich nieziemskiego odbicia. Ubiera je w ciepłe barwy, otula skrzydłami, wplątuje podmuch wiatru w bujne włosy...jakby pisane wierszem...rozmarzone...i niepoprawnie szczęśliwe.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Niebiański anioł
Niebiański anioł
Malarstwo
sprzedany
Słodkie marzenia
Słodkie marzenia
Malarstwo
210 zł
Zapisane w chmurach
Zapisane w chmurach
Malarstwo
360 zł
Nad miastem
Nad miastem
Malarstwo
330 zł
Anioł na niepogodę
Anioł na niepogodę
Malarstwo
350 zł
Dmuchawce
Dmuchawce
Malarstwo
sprzedany