X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Waldemar Mazurek

Kategorie prac: Rzeźby

Waldemar Mazurek - urodził się w 1961 r w Dęblinie. Ukończył Liceum Sztuk Pięknych w Nałęczowie i ASP w Warszawie. Uprawia rzeźbę w brązie i kamieniu oraz rysunek. Jego rzeźby cechuje duży dynamizm, ekspresja formy, a nawet sugestia ruchu.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Walczczący
Walczczący
Rzeźby
2760 zł
Tancerka ii
Tancerka ii
Rzeźby
1080 zł
Baletnica
Baletnica
Rzeźby
1080 zł
Ewa
Ewa
Rzeźby
2160 zł
Syrena
Syrena
Rzeźby
1080 zł
Tors
Tors
Rzeźby
1440 zł