X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Sylwia Lis-Persona

Kategorie prac: Malarstwo

Sylwia Lis-Persona - absolwentka Wydziału Artystycznego UMCS w Lublinie (dyplom z malarstwa w pracowni prof.Adama Styki) oraz studiów podyplomowych na Wydziale Malarstwa ASP w Krakowie (dyplom z malarstwa w pracowni prof. Andrzeja Bednarczyka, aneks w IV Pracowni Interdyscyplinarnej pod kierunkiem prof. Małgorzaty Buczek-Śledzińskiej). Laureatka podwójnego wyróżnienia Rady Wydziału Malarstwa ASP w Krakowie. Współtwórca grupy MINTsquad oraz krakowskiej Grupy x. Członek ZPAP. Autorka kilkunastu wystaw indywidualnych i uczestniczka wystaw zbiorowych.Twórczość w dziedzinie malarstwa oraz unikatowego papieru ręcznie czerpanego. Mieszka i tworzy w Turce pod Lublinem.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
z cyklu  Zaburzenia lękowe
z cyklu Zaburzenia lękowe
Malarstwo
2500 zł
Z czasem i przestrzeń się zmienia
Z czasem i przestrzeń się zmienia
Malarstwo
1750 zł
Na przestrzeni czasu
Na przestrzeni czasu
Malarstwo
1750 zł
Na przestrzeni czasu
Na przestrzeni czasu
Malarstwo
1750 zł
Kamienie
Kamienie
Malarstwo
1130 zł