X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Sebastian Smarowski

Kategorie prac: Malarstwo

Sebastian Smarowski jest absolwentem Liceum Sztuk Plastycznych w Bielsku-Białej (1991-1996). Od wielu lat zajmuje się malarstwem sztalugowym. Uczestnik wielu plenerów krajowych i międzynarodowych. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Jego prace znajdują odbiorców głównie wśród kolekcjonerów europejskich.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Akt II
Akt II
Malarstwo
1000 zł
Głowa
Głowa
Malarstwo
sprzedany
Pies
Pies
Malarstwo
sprzedany
Superhero
Superhero
Malarstwo
sprzedany
Sobotni wieczór
Sobotni wieczór
Malarstwo
sprzedany