X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Sebastian Smarowski

Kategorie prac: Malarstwo

Sebastian Smarowski jest absolwentem Liceum Sztuk Plastycznych w Bielsku-Białej (1991-1996). Od wielu lat zajmuje się malarstwem sztalugowym. Uczestnik wielu plenerów krajowych i międzynarodowych. Brał udział w wielu wystawach zbiorowych i indywidualnych. Jego prace znajdują odbiorców głównie wśród kolekcjonerów europejskich.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Głowa
Głowa
Malarstwo
sprzedany
Pies
Pies
Malarstwo
sprzedany
Superhero
Superhero
Malarstwo
sprzedany
Sobotni wieczór
Sobotni wieczór
Malarstwo
sprzedany