X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Monika Ekiert Jezusek

Kategorie prac: Lalki artystyczne

Monika Ekiert Jezusek
Od dziecka tworzyłam lalki. Było w tym coś magicznego. To tej pory nie przestaje mnie ekscytować ta zabawa w Boga...powoływanie do życia nowej "osobowości" złożonej z kształtów, kolorów, faktur...i małego serca ukrytego pod kawałkiem lnu...
Tworzę lalki kolekcjonerskie, również na zamowienie, wg sugestii klienta dotyczących karnacji, koloru włosow i oczu, kolorystyki stroju, stylizacji.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Monalli dolls - Hanka
Monalli dolls - Hanka
Lalki artystyczne
sprzedany
Monalli dolls - Rozalia
Monalli dolls - Rozalia
Lalki artystyczne
sprzedany
Monalli dolls - Monique
Monalli dolls - Monique
Lalki artystyczne
sprzedany