X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Marta Wasilczyk

Kategorie prac: Malarstwo, Rzeźby

Marta Wasilczyk - absolwentka Wydziału Historii Sztuki KUL. Nauczyciel Tkaniny Artystycznej w ZSP im. C.K. Norwida w Lublinie, członek Związku Ceramików Polskich. Od 1994 roku prowadzi własną Pracownię Ceramiki Artystycznej. Artysta ceramik, garncarz, historyk sztuki.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Lilie
Lilie
Malarstwo
1250 zł
 Surfinie
Surfinie
Malarstwo
1500 zł
Zaczarowany ogród
Zaczarowany ogród
Malarstwo
sprzedany
Ogrodniczka
Ogrodniczka
Malarstwo
1880 zł
Instrumenty
Instrumenty
Rzeźby
2500 zł
Niebieski ptak
Niebieski ptak
Rzeźby
2380 zł
Anioł
Anioł
Rzeźby
2250 zł
Anioł
Anioł
Rzeźby
2130 zł