X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Marek Juza

Kategorie prac: Grafika artystyczna

Urodzony w 1979 roku w Krakowie. Muzyk, grafik i podróżnik. Niezaprzeczalnie jeden z najbardziej underground'owych polskich twórców ostatnich lat. Jego prace zarówno graficzne jak i muzykę charakteryzuje wyjątkowy, niepowtarzalny klimat i swoisty mistycyzm. Założyciel i lider darkweve'owego zespołu Metus ( www.metus.pl ). Prace, które tworzy to głównie grafika w oparciu o starodawną turecką technikę malowania na wodzie - Ebru, którą rozwinął i udoskonalił w autorski sposób połączona z fotografią , która jest w wielu pracach dopełnieniem całego procesu twórczego. Sporadyczne wystawy spotkały się z szerokim oddźwiękiem i ciekawością widzów wnosząc coś wyraźnie nowatorskiego w grafice i fotografii. Jest samoukiem, wiecznym studentem poszukiwaczem zagadki życia. Większość inspiracji czerpie z podróży, marzeń i snów. Ima się różnych zawodów i prac w celach zarobkowych aby pozostawić swoją sztukę czystą i szczerą - aby nie skazić jej (jak to wspomniał w jednym wywiadzie dla Radio Jazz ) potrzebami materialnymi. Uznany w 2010 roku przez niezależne czasopisma muzyczne i internautów jednym z najbardziej oryginalnych wokalistów i twórców polskiej muzyki ostatniego dziesięciolecia. Jego sztuka jest całością - grafika, muzyka i teksty - choć swobodnie można je traktować jako osobne elementy, przy głębszym spojrzeniu układają się w harmonijną całość, która wyraźnie odzwierciedla ducha tego artysty.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Abyss
Abyss
Grafika artystyczna
490 zł
Lake of Fire
Lake of Fire
Grafika artystyczna
490 zł
New Dawn
New Dawn
Grafika artystyczna
490 zł
Beauty
Beauty
Grafika artystyczna
490 zł
Eternity
Eternity
Grafika artystyczna
490 zł
Metus
Metus
Grafika artystyczna
490 zł
Out of Time
Out of Time
Grafika artystyczna
490 zł