X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Marek Jędrych

Kategorie prac: Malarstwo

Marek Jędrych urodził się w 1957 w Białej Podlaskiej. Studia – Pedagogika Kulturalno-Oświatowa na UMCS w Lublinie. Ukończył Podyplomowe Studium Menadżerów Kultury na SGPiS w Warszawie. Dwadzieścia wystaw indywidualnych m.in. w Lublin, Biała Podlaska, Międzyrzec Podlaski, Aabybro, Lokken, Karup (Dania), Skelleftea (Szwecja) oraz kilkanaście zbiorowych m. in. Biała Podl., Siemiatycze, Grenaa (Dania), Brześć (Białoruś).


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
1
1
Malarstwo
1440 zł
33
33
Malarstwo
2640 zł
bez tytułu
bez tytułu
Malarstwo
720 zł
bez tytułu
bez tytułu
Malarstwo
2400 zł
Bez tytułu
Bez tytułu
Malarstwo
1680 zł
Bez tytułu
Bez tytułu
Malarstwo
2400 zł
bez tytułu
bez tytułu
Malarstwo
2160 zł