X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Leszek Szymczyk

Kategorie prac: Malarstwo

Leszek Szymczyk - ur. w 1960 roku w Sosnowcu. Uczelnie: PLSP Katowice, studia na ASP w Katowicach. Zajmuje się malarstwem, grafiką, ilustracją a od 2006 roku również batikiem (członek brytyjskiego Batik Guild). W latach 1991 - 2001 mieszka i tworzy w Hiszpanii biorąc udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych m.in. w Jativa, Valencia, Gandia. Obecnie mieszka i tworzy w Polsce. Niektóre z ostatnich prezentacji artysty: 2008 - Galeria FOYER Teatru Śląskiego w Katowicach, 2008 - Bardejów Słowacja Galeria Domu Polsko Słowackiego, 2009 - BWA w Krynicy, 2009 - BWA Jatki w Nowym Targu, 2012 - Przasnysz Dom Kultury, 2013 - Banska Bystrzyca Słowacja.TYLKO DO KOŃCA ROKU - BONIFIKATA 20 % NA WSZYSTKIE DOSTĘPNE W PEPINIERZE DZIEŁA ARTYSTY!


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Byty równoległe - Inny
Byty równoległe - Inny
Malarstwo
2160 zł
Byty równoległe
Byty równoległe
Malarstwo
2160 zł
Czekając na wiatr
Czekając na wiatr
Malarstwo
2160 zł