X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Lech Ledecki

Kategorie prac: Malarstwo

Lech Ledecki - artysta malarz, ceramik, projektant. Jego malarstwo to głównie abstrakcje, które powstają z inspiracji naturą, muzyką, zapachem i
zjawiskami.
Lech Ledecki ukończył Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych we Wrocławiu w 1973 roku. Od tego czasu mieszka, tworzy i pracuje w Częstochowie. Jest stypendystą Ministra Kultury i Sztuki. Wystawiał swoje prace na kilkudziesięciu wystawach ogólnopolskich i międzynarodowych. Jest członkiem ZPAP.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Park
Park
Malarstwo
2400 zł
Muzyka mgieł
Muzyka mgieł
Malarstwo
2400 zł
Fluidy
Fluidy
Malarstwo
2400 zł
Barwy lata
Barwy lata
Malarstwo
2400 zł
Aleje muzyki
Aleje muzyki
Malarstwo
1900 zł
Blask II
Blask II
Malarstwo
zapytaj
Barwy lata
Barwy lata
Malarstwo
zapytaj