X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Krzysztof Schodowski

Kategorie prac: Rysunek

Krzysztof Schodowski - ur. 1983r., pochodzi z Olsztynka, obecnie mieszka w Warszawie. Zajmuje się głównie rysunkiem. Jest melancholikiem i outsiderem – w sztuce poszukuje introspekcji, wglądu w dramat przeżycia, w anatomię emocji. Współautor książki poetyckiej "AltissimumAbiectum" (2012) stworzonej z poetą Karolem Samselem; jego prace znalazły się także w zbiorze wierszy Jerzego Beniamina Zimnego "Hotel Angleterre" (2012), oraz w antologii "Miłość w czterdziestu siedmiu pozycjach" Poetów Po Godzinach (2013). Ilustrator serii "Powrót do Karczewskiej". Publikował także w kwartalniku literacko-artystycznym "Arterie" i gazecie literackiej "Migotania". Uczestnik wielu wystaw, m.in. w Warszawie, Olsztynie, Krakowie, Kaliszu, Koszalinie, Szczecinie, Łodzi i Poznaniu, a także w Irlandii.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Droga do źródeł
Droga do źródeł
Rysunek
780 zł
Milczenie o potędze fali na wodzie
Milczenie o potędze fali na wodzie
Rysunek
780 zł
Bez tytułu
Bez tytułu
Rysunek
780 zł
Kokon
Kokon
Rysunek
920 zł