X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Krzysztof Niedziela

Kategorie prac: Meble

Krzysztof Niedziela - drewno jest jego pasją. Twórca od lat pracuje w tym wdzięcznym materiale. Wykonuje rzeźby, płaskorzeźby i meble designerskie (właściwie każdy mebel jest rzeźbą). Jego prace zdobią wnętrza w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Austrii.
slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Stół ARCONARUS
Stół ARCONARUS
Meble
zapytaj
Stół FURORIUM
Stół FURORIUM
Meble
zapytaj
Stół GRANDIS
Stół GRANDIS
Meble
zapytaj
Komoda PANTORIUS
Komoda PANTORIUS
Meble
zapytaj