X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Kinga Kryj

Kategorie prac: Rysunek, Grafika artystyczna

Kinga Kryj - studentka Edukacji Artystycznej Wydziału Sztuki Uniwersytetu Rzeszowskiego. Obszarem jej aktywności twórczej jest przede wszystkim grafika warsztatowa oraz malarstwo inspirowane twórczością Zdzisława Beksińskiego. W swoich pracach zwraca szczególną uwagę na kontrastowość barw, gdzie ważną rolę odgrywa światłocień.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
BEZ TYTUŁU 1
BEZ TYTUŁU 1
Grafika artystyczna
390 zł
BEZ TYTUŁU 3
BEZ TYTUŁU 3
Grafika artystyczna
390 zł
SAMOTNOŚĆ 2
SAMOTNOŚĆ 2
Rysunek
260 zł
SAMOTONOŚĆ1
SAMOTONOŚĆ1
Rysunek
260 zł