X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Katarzyna Klich

Kategorie prac: Ceramika, Biżuteria artystyczna, Malarstwo

Katarzyna Klich - ukończyła Liceum Plastyczne w Krakowie, ASP w Krakowie na Wydziale Architektury Wnętrz. Porusza się po różnych obszarach działalności artystycznej, uprawia również fotografię, malarstwo a w ostatnich latach dużo czasu poświęca ceramice, w której kryje się wiele możliwości kreacji, chemia i alchemia tworzenia... biżuteria, małe formy rzeźbiarskie, unikatowe przedmioty użytkowe.


slideshow opinie (1) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Ogrod Alicji
Ogrod Alicji
Malarstwo
1300 zł
 W ogrodzie
W ogrodzie
Malarstwo
360 zł
Sen o tulipanach
Sen o tulipanach
Malarstwo
650 zł
Patera srebrno- kobaltowa
Patera srebrno- kobaltowa
Ceramika
sprzedany
Dwa ptaszki
Dwa ptaszki
Ceramika
40 zł
Korale ceramiczne Trzy kolory
Korale ceramiczne Trzy kolory
Biżuteria artystyczna
130 zł
Turkusowe korale
Turkusowe korale
Biżuteria artystyczna
110 zł
Patera czerwona muszla
Patera czerwona muszla
Ceramika
90 zł