X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Justyna Banasiak

Kategorie prac: Lalki artystyczne

Justyna Banasiak (ur. 1986 r.),artysta plastyk, rzeźbiarz, pedagog, przede wszystkim scenograf i twórca lalek teatralnych i artystycznych. Twórca scenografii w teatrach w Krakowie, Białymstoku, Łodzi, Kielcach.
Scenograf zwycięskiego zespołu realizatorskiego w konkursie Debiuty w Teatrze Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach.
Wyróżnienie w Konkursie o Nagrodę Scenograficzną im. Jerzego Moskala II edycji „Festiwalu Nowej Scenografii” za makietę i lalki do „Do Damaszku” A. Strindberga.
Praca dyplomowa w Katedrze Scenografii Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie oceniona celująco.
Dyplom z wyróżnieniem: Małe Formy Rzeźbiarskie w Instytucie Sztuk Pięknych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Edukacja Artystyczna w zakresie Sztuk Plastycznych;
Wyróżnienia w pracowniach: rysunku, małych form użytkowych, małych form architektoniczno - rzeźbiarskich.
Udział w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Jedna z ważniejszych 2012r. „Westchnienia kamieni” Galeria scenografii, Kraków, ul. Gołębia4.Uczestnicy m. in. : J Skarżyński, A. Wajda, K. Zachwatowicz – Wajda;
Udział licznych w plenerach międzynarodowych.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Zwierzak - lalka drewniana
Zwierzak - lalka drewniana
Lalki artystyczne
1080 zł 780 zł
Inger
Inger
Lalki artystyczne
1320 zł 1020 zł
Nói - lalka drewniana
Nói - lalka drewniana
Lalki artystyczne
1080 zł 840 zł
HAKANA
HAKANA
Lalki artystyczne
1440 zł 960 zł
Szop czarodziej
Szop czarodziej
Lalki artystyczne
1080 zł 780 zł
Zuzia
Zuzia
Lalki artystyczne
1800 zł 1200 zł
Sun - lalka drewniana
Sun - lalka drewniana
Lalki artystyczne
1080 zł 780 zł