X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Jarosław Luteracki

Kategorie prac: Malarstwo

Jarosław Luteracki ur. w 1967 roku w Tomaszowie Mazowieckim. Od 1990 r. na stałe mieszka w Łodzi a latem w Inowłodzu, gdzie prowadzi letnią pracownię malarstwa i rzeźby. Swoje umiejętności artystyczne szlifował w PWSSP w Łodzi. Zajmuje się malarstwem sztalugowym, ściennym, rzeźbą i tworzeniem przedmiotów sztuki użytkowej. Malarstwo jego opowiada pozornie mało znaczące historie, z pewną dawką żartu, satyry, nie stroniąc od symboli i fantastycznych skojarzeń.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Czerwony melonik
Czerwony melonik
Malarstwo
sprzedany