X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Jakub Gajos

Kategorie prac: Grafika artystyczna

Kuba Gajos - lublinianin, który od 3 lat koczuje w stolicy. Świeżo upieczony magister sztuk pięknych, co to do niedawna tworzył na Wydziale artystycznym UMCS w Lublinie. Obecnie para się wymyślaniem i projektowaniem reklam, a tworzenie linorytów traktuje jako terapeutyczną odskocznię od photoshopowych layers'ów. Szczęśliwy, zrównoważony bez skłonności samobójczych. Marny materiał na wielkiego artystę, ale obiecujący surowiec, z którego mogą być ludzie.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Futro
Futro
Grafika artystyczna
380 zł
Trzepak
Trzepak
Grafika artystyczna
450 zł
Szkoła
Szkoła
Grafika artystyczna
450 zł
Huśtawka
Huśtawka
Grafika artystyczna
450 zł
Balkon
Balkon
Grafika artystyczna
450 zł