X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Jacek Karaczyn

Kategorie prac: Malarstwo

Jacek Karaczyn - urodził się w 1986 w Krakowie. Jest absolwentem Krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki. Ukończył studia na wydziale Malarstwa w pracowni prof. Adama Wsiołkowskiego. Specjalizuje się w malarstwie tradycyjnym, malarstwie ściennym oraz rysunku narracyjnym.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
WONDERLAND
WONDERLAND
Malarstwo
5000 zł
SIMIA
SIMIA
Malarstwo
1880 zł
AFGANISTAN II
AFGANISTAN II
Malarstwo
4000 zł
AFGANISTAN I
AFGANISTAN I
Malarstwo
3750 zł
TYLKO UMARLI WIDZĄ KONIEC WOJNY
TYLKO UMARLI WIDZĄ KONIEC WOJNY
Malarstwo
1380 zł
MATERIA
MATERIA
Malarstwo
1000 zł
ALEJA RÓŻ
ALEJA RÓŻ
Malarstwo
5000 zł
ŚWIATOWID
ŚWIATOWID
Malarstwo
6250 zł