X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Halina Kaźmierczak

Kategorie prac: Malarstwo

Halina Kaźmierczak, malarka krakowska. W czasie swojej 35-letniej pracy artystycznej brała udział w licznych wystawach i plenerach malarskich. Uprawia malarstwo olejne, sztalugowe, figuratywne. W swoich pracach łączy realizm z metaforą i wieloznaczną symboliką. Obrazy jej charakteryzuje nastrojowość i refleksyjność, zaś ich tematem przewodnim jest postać kobieca, łącząca w sobie to, co ziemskie, z nieziemskim i uduchowionym. Przez ostatnie lata pracuje nad dużym cyklem obrazów o królowej Jadwidze Andegaweńskiej. Nieustającym źródłem inspiracji jest dla niej Kraków, którego atmosferę chętnie oddaje w swoich obrazach.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Królowa Jadwiga u drzwi Katedry Wawelskiej
Królowa Jadwiga u drzwi Katedry Wawelsk...
Malarstwo
2100 zł
Kontemplacja, portret Jadwigi Andegaweńskiej
Kontemplacja, portret Jadwigi Andegaweń...
Malarstwo
2100 zł
Królowa Jadwiga i sieroty
Królowa Jadwiga i sieroty
Malarstwo
2400 zł
Macierzyństwo królowej Jadwigi
Macierzyństwo królowej Jadwigi
Malarstwo
2340 zł
Nadzieja. Anioł opiekun
Nadzieja. Anioł opiekun
Malarstwo
1170 zł
Przepowiednia
Przepowiednia
Malarstwo
1050 zł