X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Dawid Figielek

Kategorie prac: Malarstwo

Dawid Figielek urodził się 16.05.1979r. w Gorzowie Wielkopolskim. W 1999 r. ukończył Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych. Mieszka i tworzy w Gorzowie Wielkopolskim. Jego prace są sygnowane: Timorinelt. Studia wyższe ukończył w Gorzowie Wielkopolskim. Prace artysty zdobią kolekcje krajowe i zagraniczne.


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Another World
Another World
Malarstwo
sprzedany
Bez tytułu
Bez tytułu
Malarstwo
sprzedany
Pielgrzym
Pielgrzym
Malarstwo
sprzedany
Sztorm
Sztorm
Malarstwo
sprzedany
Bez tytułu
Bez tytułu
Malarstwo
sprzedany