X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Beata Jasionek

Kategorie prac: Hand made, Rzeźby

Beata Jasionek od 15 lat pracuje w teatrze jako scenograf i rzemieślnik teatralny - modystka, modelatorka. Szyje kurtyny i kostiumy, głównie zwierząt, wykonuje maski. Uwielbia recykling, przetwarza, skręca i zszywa co się da...


slideshow opinie (0) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Animal form lll
Animal form lll
Rzeźby
2600 zł
Wędrująca
Wędrująca
Rzeźby
2600 zł
bez nazwy
bez nazwy
Rzeźby
1950 zł
Zegarek 4
Zegarek 4
Hand made
360 zł