X

Witaj na platformie handlowej PEPiNiERA ART ONLINE, gdzie Artyści prowadzą sprzedaż swoich prac z dziedziny malarstwa współczesnego, rysunku, grafiki i fotografii, rzeźby oraz rękodzieła artystycznego.


Aby dalej móc udostępniać i udoskonalać nasze usługi, potrzebujemy na to Twojej zgody. Dbamy o Twoją prywatność a powierzone dane są u nas bezpieczne, zgodę na ich przetwarzanie możesz wycofać w każdej chwili.


Jeżeli klikniesz przycisk „Przejdź do serwisu” lub zamkniesz to okno klikając „x”, to dobrowolnie wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Administratora serwisu PEPiNiERA Twoich danych osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii, w celach analitycznych, reklamowych oraz aby dostosować treści serwisu do Twoich preferencji.


Więcej na ten temat oraz o możliwościach zmiany tych ustawień dowiesz się z naszej Polityki Prywatności. Znajdziesz tam też informacje o przysługujących Ci uprawnieniach: prawie dostępu do Twoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, uzyskania kopii, przenoszenia, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego a także prawie wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.


Nie zgadzam się Przejdź do serwisu

Anna Cichocka

Kategorie prac: Malarstwo

Absolwentka Politechniki Warszawskiej, członkini Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików. Zajmuje się malarstwem olejnym. Udział w wystawach m.in. w Galerii Władysława Hasiora w Zakopanem, w Starej Kordegardzie w Warszawie, w Muzeum G. F. Haendla w Halle i w kilku wystawach pokonkursowych.


slideshow opinie (1) wyślij wiadomość powiadamiaj o nowościach

Galeria prac artysty

15    30    60
Martwa natura do wynajęcia
Martwa natura do wynajęcia
Malarstwo
1380 zł
Pogaduchy
Pogaduchy
Malarstwo
750 zł
Łąka
Łąka
Malarstwo
sprzedany
Obok
Obok
Malarstwo
sprzedany